Логотип сайту Гарячі тури Головна Туреччина Єгипет Пошук Контакти значок відкриття меню сайту Гарячі тури
ГОЛОВНА   ЄГИПЕТ  

Гарячі тури в Туреччину з Чернівців

зі знижкою до 50%

*Тільки у нас є доступ до закритої бази путівок від усіх туроператорів. База налічує більше 350 000 000 турів по популярних напрямках для кращого відпочинку. Ми не можемо розміщати всі пропозиції на сайті. Ціни змінюються кожні 10 хв. Для прорахунку точної ціни по ваших датах потрібно відправити запит на прорахунки туру.

Кращі пропозиції:

Отримати ексклюзивну підбірку турів за Вашими параметрами

*Наших пропозицій Ви не знайдете ні в якому відкритому доступі в інтернеті

Отримати

Ніяк не можете визначитись з напрямком? Хочете побачити щось нове, але при цьому далеко не літати? Ця пропозиція розроблена спеціально для Вас! Сьогодні найактуальнішим напрямом виступає Туреччина. Вона характеризується високим рівнем обслуговування і відносно прийнятним ціновим сегментом. Зацікавилися? Поїхали!

 

Гарячі тури в Туреччину з Чернівців

Чому Гарячі тури в Туреччину так популярні?

 Напрямок Туреччина — це один з найпопулярніших маршрутів. Гарячі тури в Туреччину на двох, сімейні поїздки та персональні подорожі для компаній — все це прекрасно поєднується між собою. Туреччина підійде як для тихого сімейного відпочинку, так і галасливого активного проведення часу. Кожному туристу буде підібраний індивідуальний тур, який точно задовольнить його потреби.

Гарячі путівки до Туреччини з Чернівців

Ключовими перевагами зазначених напрямків виступають:

 • прийнятні ціни (від економа до люкса);
 • різноманітність турів;
 • багатофункціональність (все для тихого й активного відпочинку);
 • різноманітність готелів;
 • різноманітність розваг.

Переваги гарячих путівок до Туреччини

 Відпочинок в Туреччині — це завжди комфорт і зручність, а з гарячими путівками це ще й прийнятна вартість.

Ключовими перевагами турів зазначеного типу виступають:

 • значна економія часу. Не потрібно самостійно підбирати варіант, шукати готель, робити бронь. Всі організаційні моменти вирішені;
 • можливість занурення в подорож прямо зараз. Позитивні емоції — це завжди несподівані поїздки;
 • впевненість. Не потрібно довго думати та сумніватися, придбати тур і відправитися на пригоди можна в будь-який момент.
Тури в Туреччину, вильот з Чернівців

Путівки до Туреччини — це найпопулярніші напрямки.
Залишилися питання? Консультації доступні в телефонному та online режимі!

Чому Туреччина це круто?

 Бронювання гарячих турів в Туреччину, ціни яких суттєво нижчі — це круто і зручно! Клієнт самостійно задає вектор напрямку і підбирає відповідний для себе варіант.

Основними перевагами бронювання путівок виступають:

Великий вибір

 Після введення необхідних даних, клієнту надається кілька варіантів.

Комфорт

 Тимчасові витрати на поїздку в туристичне агентство виключені. Скористатися пошуком можна з будь-якої точки міста, а консультацію отримати по телефону.

Самостійність

 Тільки клієнт знає, який тип туру він хоче і що чекає від відпочинку. Самостійно задаючи параметри, ви гарантовано отримаєте бажаний результат.

Безпека

 Гарячі путівки в Туреччину — це завжди безпечно, якщо працювати з перевіреними туристичними операторами. Вся робота ведеться виключно за захищеними протоколами.

Оперативність

 Отримати доступні варіанти можна вже через пару хв. після введення основних даних.
Гарячі тури в Туреччину на двох, індивідуальні або сімейні — це відпочинок, доступний кожній людині! Скористайтеся пошуковою формою і виберіть для себе найбільш гідний варіант!

 Відпочинок в сонячній Туреччині вимагає деякої підготовки. Купити гарячий тур в Туреччину з Чернівців в будь-якому із зазначених напрямків можна на нашому сайті. Але, для того, щоб поїздка принесла виключно позитивні емоції, необхідно дотримуватися певних правил.

Індивідуальні Гарячі тури в Туреччину

Як забронювати тур в Туреччину?

 На сайті представлені доступні «Гарячі» варіанти. Ви можете самостійно підібрати вподобану путівку або скористатися пошуком турів. Додатково консультації надають менеджери. Клієнту необхідно вказати наступні дані:

 • напрямок перельоту;
 • тип готелю (кількість зірок);
 • особливості програми (екскурсії, сімейний відпочинок і т.д.);
 • вказати доступний бюджет;
 • кількість ночей.

 На підставі отриманих даних, менеджер компанії підбере бажаний варіант. Забронювати гарячий тур до Туреччини можна і самостійно, підібравши путівку з урахуванням заданих параметрів.
Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо! Всі консультації надаються на безоплатній основі. Ми цінуємо ваш час!

 Яскрава і сонячна Туреччина, що може бути краще? У період обмежень щодо в'їзду / виїзду, зазначені країни знаходяться на піку популярності. Але, вони користувалися попитом і раніше. Забронювати Гарячі тури в Туреччину з Чернівців можна на вигідних умовах, підібравши оптимальний варіант на відповідній сторінці нашого сайту. Ми готові задовольнити потреби будь-якого клієнта і створити для вас відпочинок мрії!

Путівки в Туреччину

Привабливість гарячих пропозицій для відпочинку в Туреччині

 Кожна людина, рано чи пізно, потребує якісного відпочинку. Від цього, безпосередньо, залежить її фізичне, а також психологічне здоров'я і працездатність надалі. На жаль, на сьогодні рівень поточного добробуту наших громадян не завжди дозволяє вибрати найбільш дорогі та екзотичні напрямки організації власної відпустки.

 Однак, завдяки потужній розвиненій інфраструктурі турецького курортного бізнесу, протягом багатьох десятиліть наші громадяни мають можливість отримувати якісний сервіс під час своєї довгоочікуваної відпустки.

 Будь-який турист, який зробив вибір на користь гарячих турів до Туреччини з Чернівців, ціни яких постійно доступні, може розраховувати на оптимальне співвідношення між витраченими коштами та оптимальною різноманітністю різних задоволень.

 При цьому, сучасний турист може мати ще більш істотні переваги, якщо купує, так звані, гарячі пропозиції. Головною перевагою цього варіанту, безумовно, є більш низька ціна путівки. Слід знати про те, чим ближче фактична дата виїзду на передбачений турецький курорт, тим нижче загальні вартісні параметри запропонованого туру. Як правило, таку путівку можна придбати за 3-5 дні до вильоту на курорт. Знижка може доходити до 70-80%, тому, твердження про те, що «мені дісталася путівка майже даром» зовсім не позбавлене сенсу.

При цьому, гарячі путівки до Туреччини містять весь загальноприйнятий набір стандартних умов:

 • проживання в комфортному готелі;
 • авіаквитки в обидва кінці;
 • страховку на базове обслуговування медичного характеру;
 • трансфер із зони аеропорту.

 Крім того, розвиненими туристичними компаніями заведено робити клієнту, який купив гарячий тур до Туреччини, невеликі, але приємні подарунки. Наприклад, це може бути безкоштовна захоплююча екскурсія до місця одного з численних турецьких пам'яток або важливий аксесуар для повноцінної відпустки.

Сімейні Гарячі путівки до Туреччини

Топ 5 "Гарячих" визначних пам'яток Туреччини

 У багатьох Туреччина асоціюється з пляжем, системою "all inclusive" і різноманітними солодощами. Однак, варто вийти з готелю і ця країна відкривається зовсім, з іншого боку. Любителі активного способу життя склали свій топ місць, які варто відвідати, перебуваючи на курорті в Туреччині.

Памуккале

 Поїхавши в гарячий тур в Туреччину, ціни на які постійно низькі, варто відвідати Памуккале або «Бавовняну фортецю», з боку виглядає як скупчення великих шматків льоду, такий ефект виникає внаслідок білого нальоту на каміннях. Це місце в першу чергу славиться своїми термальними джерелами, які забезпечують лікувальну дію організму. Подейкують, що сама Клеопатра підтримувала свою молодість і красу, приймаючи ванни в Памуккале. Температура в деяких водоймах може досягати 100 градусів, тому перед тим, як з розгону пірнати в джерело, необхідно ознайомитися з інформацією про нього.

Олюденіз і Долина метеликів

 На березі Егейського моря недалеко один від одного розташовані два найкрасивіші пляжі не тільки Туреччини, але і всього світу. Розкішний пісочний пляж, чистісінька блакитна морська вода, унікальні пейзажі ... Гарячий тур до Туреччини подарує масу вражень і позитивних емоцій на березі Олюденіза і Долини метеликів

Озеро Ван

 Найбільше озеро Туреччини користується великою популярністю як у місцевих жителів, так і у туристів. Ван знаходиться на Вірменському нагір'я на сході країни. Недалеко від озера розташований вулкан Немрут, а на дні водойми недавно вдалося виявити руїни фортеці, чий вік нараховує 3 тис. Років. На жаль, поплавати в озері не вдасться, бо великий вміст соди у воді негативно впливає на шкіру.

Монастир Панагія Сумела

 Забронювавши гарячий тур в Туреччину обов'язково відвідайте один з найдавніших православних монастирів, який знаходиться в 50 км від Трабзона на території національного парку долини Алтіндере. Монастир був висічений у скелі ще в IV столітті до н.е. Головною його святинею вважалася ікона Божої Матері, написана першим іконописцем — Лукою. Оскільки святе місце неодноразово піддавалося набігам і розграбування, ікону вирішили заховати, закопавши її під землею. Тільки в 1923 році один з ченців зважився викопати її. Святиню перевезли до грецького міста Науса, де вона і зберігатися до цього дня.

Лікійські поховання

 Античний місто Каунос входить в десятку найбільш відвідуваних туристами визначних пам'яток. На пагорбі, розташованому біля берега затоки, можна побачити наскельні могили. Поховання тут здійснювали в V столітті до н.е. Місцеві жителі вірили, що чим ближче до неба поховання, тим легше померлому потрапити в інший світ. Однак незабаром Олександр Македонський заборонив проводжають в останню путь померлих на цьому місці.

 Згодом шукачі скарбів розграбували могили, перетворивши їх на руїни. Однак навіть залишки колишньої величі здатні залишити незабутнє враження у мандрівника.

 Всі ці пам'ятки можна побачити забронювавши гарячий тур в Туреччину, ціна на які низька круглий рік, в нашому туристичному агентстві.

 Туреччина — країна з м'яким кліматом, красивими пейзажами, багатою історією і привітними місцевими жителями. Той, хто хоч раз побував у цій країні, неодмінно захоче повернутися сюди знову.

Гарячі тури в Туреччину на двох з Чернівців

Меню:

Головна

Туреччина

Єгипет

Пошук

Контакти

 

Контакти:

+38(095)-243-40-47

+38(096)-944-48-16

Адреса:
м. Чернівці вул. Хотинська 54 В

значок інстаграмм сайту Гарячі тури значок фейсбук сайту Гарячі тури значок телеграм сайту Гарячі тури

 

 

 

 

 

© tour.cv.ua Гарячі тури з Чернівців. Копіювання заборонено.