Логотип сайту Гарячі тури Головна Туреччина Єгипет Пошук Контакти значок відкриття меню сайту Гарячі тури
ГОЛОВНА   ТУРЕЧЧИНА

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців в Шарм-ель-Шейх і Хургаду.

зі знижкою до 50%

*Тільки у нас є доступ до закритої бази путівок від усіх туроператорів. База налічує більше 350 000 000 турів по популярних напрямках для кращого відпочинку. Ми не можемо розміщати всі пропозиції на сайті. Ціни змінюються кожні 10 хв. Для прорахунку точної ціни по ваших датах потрібно відправити запит на прорахунки туру.

Кращі пропозиції:

Отримати ексклюзивну підбірку турів за Вашими параметрами

*Наших пропозицій Ви не знайдете ні в якому відкритому доступі в інтернеті

Отримати

Відпочинок в Єгипті — це не тільки вивчення пам'яток, а й подорож, наповнене позитивними враженнями. Зазначений напрямок користується популярністю за рахунок прийнятної вартості та високого сервісу. Але не тільки Єгипет знаходиться на піку активності, чимало уваги приділяється і Туреччини. Наша компанія пропонує гарячі тури в Єгипет в усіх напрямках з відмінним сервісом.

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців

 

Часті питання про тури в Єгипет

 Новоспечених туристів завжди цікавить питання сезонності. Коли ж краще відвідувати Єгипет? Все залежить від того, яку мету переслідує клієнт.

Відпочинок в Єгипті умовно ділять на два сезони:

З травня по вересень.

Це самий жаркий період, температура в тіні досягає близько 40 градусів. Це відмінний час для отримання приємного масажу на пляжі. Відвідувати можна й екскурсії, але в умовах підвищених температур буде складно.

З жовтня по квітень.

 Примітно, що в цей період температура води цілком прийнятна. Але в цілому, знаходження на вулиці більш приємне. Це найідеальніший час, можна відпочивати на пляжі й активно відвідувати екскурсії. Єдиний мінус — по ночах досить прохолодно;
Ми допоможемо підібрати вам відповідний тур, з урахуванням всіх побажань.

Тури в Єгипет

Що потрібно знати про Єгипет

 При відвідуванні країни, рекомендується заздалегідь обміняти валюту на місцеві фунти. Купуючи сувеніри на вулицях країни, бажано робити це не в туристичних місцях. У Єгипті дуже дешеві медикаменти, при цьому вони відрізняються високою якістю.
Що стосується Туреччини, існують деякі обмеження щодо вивезення. Так, за межі країни не рекомендується вивозити мушлі та корали, а також слонову кістку. У разі виявлення зазначених «предметів» в багажі, покладається великий штраф.

Путівки в Єгипет з Чернівців

Гарячі пропозиції — Відпочиваємо в Єгипті

 Гарячі тури в Єгипет — це не тільки величні піраміди, долина фараонів і величезний сфінкс, це ще і маса вражень від курортів на березі червоного моря. Доторкнутися до давньої історії можна за допомогою великої різноманітності екскурсійних програм, для відвідування гробниць і пірамід краще вибрати період з листопада по квітень. Але, відкрити для себе всю красу самого дивно підводного світу в глибинах Червоного Моря можна протягом всього року.

 Тут туристи практикуються в дайвінг, яхтинг, віндсерфінг, сноркелінг і ін. Тут знаходиться найглибша западина, що не тільки вабить своїм темним дном, а й небезпекою, досягти дна рекомендується тільки професіоналам зі спеціальною екіпіровкою.

 При відвідуванні типових арабських базарів, ви побачите багато спецій, сувенірів і солодощів. Досліджуючи Єгипет, ви зустрінете бедуїнів зі своїми верблюдами. Власне в цій країні знаходиться біблійна гора Синай висотою у 2300 м, для підкорення якої досить мати кросівки та терпіння. Інше, вже сучасне творіння рук людських — Асуанська гребля, в результаті сформувалося озеро величезною площею. Гарячі тури в Єгипет з Чернівців, порадують якістю сервісу, готелями середнього та елітного класу, особливою кухнею і звичайно ж чаєм зі спеціями та солодощами.

Гарячі тури в Єгипет сімейні

Чому Єгипет?

 Єгипет користується просто величезною популярністю серед туристів з України.
За запитом «Гарячі тури в Єгипет» можна відшукати масу вигідних пропозицій від провідних туроператорів, які дбають не тільки про якість розваг, а й про безпеку своїх клієнтів.

 Загалом, для туристів Єгипет залишився таким же, яким він був в середині минулого десятиліття, і якщо мандрівники не мають наміру брати участь в протестах, то з ними нічого не трапиться.
Отже, чим же приваблює єгипетська земля тисячі мандрівників з різних куточків планети. Перш за все, знаменитими пірамідами та найдавнішими архітектурними пам'ятками, які можна побачити тільки тут. Їх доповнюють найчистіші води Червоного і Середземного моря, лікувальні піски, екскурсії по могутній річці Ніл, чудові музеї, традиційна кухня та унікальна атмосфера східних міст.
Єгипет — країна вічного літа. Для туристів вона відкрита протягом усього року. Температура води Червоного моря практично ніколи не опускається нижче позначки +20 C. Водночас, зимовий період і рання весна не дуже комфортні для відпочинку в Єгипті на пляжі через вітрів, що дмуть з напряму моря.

 Вирушати в гарячий тур до Єгипту заради плескання в море слід влітку, а для знайомства з місцевими пам'ятками відмінно підійде період з ранньої осені по весну.
Найчастіше гарячі путівки в Єгипет купують на північне або східне узбережжя. Перше омивається Середземним морем, а друге — Червоним.

 Піщані пляжі та чиста морська вода стануть запорукою дійсно хорошого відпочинку. Що стосується варіантів розміщення, то багато наших туристи зупиняються в Хургаді, Шарм-ель-Шейху і Синайському півострові.

 Чи варто брати на відпочинок дітей? Безумовно, але в компанії з неповнолітніми мандрівниками краще напрямок — Хургада. Тут піском покриті не тільки берега, але і прибережна зона, на відміну від коралових бухт Шарм-ель-Шейха.

 

Гарячі тури в Єгипет на двох

Пересуватися по коралових пляжів зручно лише в спец. взуття, не втрачаючи пильності. На повноцінний пляжний відпочинок таке проведення часу походить мало, хоча деяким людям по-справжньому подобаються Шарм-ель-Шейхові пляжі.

 Інша справа — гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх — буквально створені для тих, хто не може всидіти на місці й хвилини. Кайтсерфінг, віндсерфінг, сноркелінг, підводне полювання, і різні розваги на воді допоможуть урізноманітнити дозвілля і забути про нудьгу.

 Відпочинок в Єгипті завжди можна урізноманітнити екскурсійною програмою. Купити гарячий тур в Єгипет з Чернівців можна як турфірмі, так і просто забронювати на сайті, і при цьому ціна виявиться абсолютно однаковою. Вам пропонують стати учасником морських екскурсій або познайомитися з наземними пам'ятками.

 Купити гарячий тур в Єгипет, ціна на який досить низька, і відвідати заповідник коралів в м Ель-Гуна, висадяться на о. Утопія і насолодиться плаванням в човнах з прозорою підлогою, може кожен охочий. Під час відпочинку на суші любителі гострих відчуттів відправляються в тур по пустелі, фотографуються на тлі пірамід і гуляти по Каїру.

 Кілька місцевих пам'яток внесені в список Семи чудес Стародавнього Світу, а експозиція Каїрського музею і зовсім вважається однією з кращих у світі. Втім, більш кращим методом познайомитися з історичними цінностями Єгипту, це — подорож по могутній річці Ніл. Нудний відпочинок в Єгипті Вам точно не доведеться провести!

Індивідуальніі тури в Єгипет з Чернівців

Спецпропозиції в Єгипет: що це таке?

 Вирази «гарячі путівки» або «гарячі тури» знайоме багатьом. Можливо не всі до кінця розуміють значення цього поширеного нині терміна. Мовою професіоналів вони звучать, трохи, інакше і називаються «спецпропозиціями».

 Саме завдяки таким можливостям відпочиває велика частина працівників туристичної сфери.
Практика подібних спецпропозицій давно існує за кордоном і вже міцно увійшла на вітчизняний туристичний ринок. Їх головна суть полягає в істотному зниженні вартості турів за кілька календарних днів до дати фактичного від'їзду.

 Річ у тому, що великі туроператори, як правило, завчасно викуповують місця в різноманітних готелях і на авіарейсах, виходячи з планової кількості потенційно можливих клієнтів на поточні сезони. З тих чи інших причин, певну кількість путівок часто залишається не реалізованим.
Їх реалізація за собівартістю, а часто і нижче, є продажем відомих всім гарячих турів в Єгипет. Мета компанії очевидна: максимально знизити сукупні фінансові втрати від ситуації, коли дані пропозиції можуть просто «згоріти».

 Так званий «dead line» або крайній термін, після якого будь-який тур набуває статусу «гарячий» коливається:

 •  в діапазоні від 2 до 4 днів до дати від'їзду — для країн, де не потрібно оформлення візових документів (Туреччина, Єгипет, Кіпр і т.п.);
 •  в діапазоні від 7 до 10 днів до дати від'їзду — для країн, де необхідно повноцінне оформлення візових документів.

 Попередній викуп місць у найбільш затребуваних готелях дозволяє туроператорам виходити на ринок з максимально можливими вигідними пропозиціями для своєї клієнтської бази.
При цьому, викуп місць проводиться на весь основний сезон — з травня по жовтень. Ця вимога більшості власників готелів, оскільки вони зацікавлені в заповненні своїх курортних пропозицій, як в стартові весняні місяці, так і в кінці сезону. Саме в ці періоди, як раз, і з'являється більшість гарячих турів в Єгипет, ціна де на порядок нижче звичайних пропозицій.

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців

Чому купити гарячий тур в Єгипет від нашої компанії вигідно?

 Туристична компанія — це гарантія якості та безпеки. Всі пропозиції сформовані з урахуванням особливостей конкретної країни. Ми самостійно розробляємо маршрути та проводимо перевірку. Це означає, що після прильоту Ви отримаєте не «кота в мішку», а то, за що були переведені фінанси.

Співпраця з нами, це:

 • персональний підхід;
 • підбір путівки з урахуванням потреб і можливостей клієнта;
 • організація персональних гарячих турів в Єгипет з Чернівців;
 • прийнятний ціновий сегмент;
 • комфортні умови.

 Для постійних покупців підготовлені спеціальні пропозиції. Телефонуйте, підберемо для вас максимально комфортний тур!

Як вибрати тур до Єгипту

 Доступні гарячі тури в Єгипет і Туреччину завжди представлені на сайті. Можна скористатися гарячими пропозиціями або знайти відповідний варіант через пошуковий рядок. Введіть наступні дані:

 • напрямок;
 • кількість днів;
 • переліт;
 • тип готелю;
 • кількість людей;
 • додаткові переваги.

 За представленими даними, система сформує доступні варіанти. На сайті представлені гарячі путівки в Єгипет, а також по популярних напрямках Туреччини та Болгарії. Виліт здійснюється з Чернівців.

 Ви можете залишити заявку на індивідуальне обслуговування через спеціальну форму. Менеджер компанії допоможе підібрати відповідний варіант, з урахуванням побажань і потреб клієнта.

Путівки в Єгипет

Меню:

Головна

Туреччина

Єгипет

Пошук

Контакти

 

Контакти:

+38(095)-243-40-47

+38(096)-944-48-16

Адреса:
м. Чернівці вул. Хотинська 54 В

значок інстаграмм сайту Гарячі тури значок фейсбук сайту Гарячі тури значок телеграм сайту Гарячі тури

 

 

 

 

 

© tour.cv.ua Гарячі тури з Чернівців. Копіювання заборонено.