Логотип сайту Гарячі тури Головна Туреччина Єгипет Пошук Контакти RU значок відкриття меню сайту Гарячі тури
ГОЛОВНА   ТУРЕЧЧИНА

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців в Шарм-ель-Шейх і Хургаду.

Даруємо сертифікат на 1000 грн кожному за прорахунок туру з нашого сайту. Відправлення запиту чи бронювання туру не забов'язує Вас реєструвати та оплачувати будь-який тур з сайту. Це потрібно тільки для зв'язку з Вами для надання сертифікату на знижку та для прорахунку кращої ціни.

Кращі пропозиції:

 

 

 

 

 

Відпочинок в Єгипті — це не тільки вивчення пам'яток, а й подорож, наповнене позитивними враженнями. Зазначений напрямок користується популярністю за рахунок прийнятної вартості та високого сервісу. Але не тільки Єгипет знаходиться на піку активності, чимало уваги приділяється і Туреччини. Наша компанія пропонує гарячі тури в Єгипет в усіх напрямках з відмінним сервісом.

Пропозиція дня

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців

 

Часті питання про тури в Єгипет

 Новоспечених туристів завжди цікавить питання сезонності. Коли ж краще відвідувати Єгипет? Все залежить від того, яку мету переслідує клієнт.

Відпочинок в Єгипті умовно ділять на два сезони:

З травня по вересень.

Це самий жаркий період, температура в тіні досягає близько 40 градусів. Це відмінний час для отримання приємного масажу на пляжі. Відвідувати можна й екскурсії, але в умовах підвищених температур буде складно.

З жовтня по квітень.

 Примітно, що в цей період температура води цілком прийнятна. Але в цілому, знаходження на вулиці більш приємне. Це найідеальніший час, можна відпочивати на пляжі й активно відвідувати екскурсії. Єдиний мінус — по ночах досить прохолодно;
Ми допоможемо підібрати вам відповідний тур, з урахуванням всіх побажань.

Тури в Єгипет

Що потрібно знати про Єгипет

 При відвідуванні країни, рекомендується заздалегідь обміняти валюту на місцеві фунти. Купуючи сувеніри на вулицях країни, бажано робити це не в туристичних місцях. У Єгипті дуже дешеві медикаменти, при цьому вони відрізняються високою якістю.
Що стосується Туреччини, існують деякі обмеження щодо вивезення. Так, за межі країни не рекомендується вивозити мушлі та корали, а також слонову кістку. У разі виявлення зазначених «предметів» в багажі, покладається великий штраф.

Путівки в Єгипет з Чернівців

Гарячі пропозиції — Відпочиваємо в Єгипті

 Гарячі тури в Єгипет — це не тільки величні піраміди, долина фараонів і величезний сфінкс, це ще і маса вражень від курортів на березі червоного моря. Доторкнутися до давньої історії можна за допомогою великої різноманітності екскурсійних програм, для відвідування гробниць і пірамід краще вибрати період з листопада по квітень. Але, відкрити для себе всю красу самого дивно підводного світу в глибинах Червоного Моря можна протягом всього року.

 Тут туристи практикуються в дайвінг, яхтинг, віндсерфінг, сноркелінг і ін. Тут знаходиться найглибша западина, що не тільки вабить своїм темним дном, а й небезпекою, досягти дна рекомендується тільки професіоналам зі спеціальною екіпіровкою.

 При відвідуванні типових арабських базарів, ви побачите багато спецій, сувенірів і солодощів. Досліджуючи Єгипет, ви зустрінете бедуїнів зі своїми верблюдами. Власне в цій країні знаходиться біблійна гора Синай висотою у 2300 м, для підкорення якої досить мати кросівки та терпіння. Інше, вже сучасне творіння рук людських — Асуанська гребля, в результаті сформувалося озеро величезною площею. Гарячі тури в Єгипет з Чернівців, порадують якістю сервісу, готелями середнього та елітного класу, особливою кухнею і звичайно ж чаєм зі спеціями та солодощами.

Гарячі тури в Єгипет сімейні

Чому Єгипет?

 Єгипет користується просто величезною популярністю серед туристів з України.
За запитом «Гарячі тури в Єгипет» можна відшукати масу вигідних пропозицій від провідних туроператорів, які дбають не тільки про якість розваг, а й про безпеку своїх клієнтів.

 Загалом, для туристів Єгипет залишився таким же, яким він був в середині минулого десятиліття, і якщо мандрівники не мають наміру брати участь в протестах, то з ними нічого не трапиться.
Отже, чим же приваблює єгипетська земля тисячі мандрівників з різних куточків планети. Перш за все, знаменитими пірамідами та найдавнішими архітектурними пам'ятками, які можна побачити тільки тут. Їх доповнюють найчистіші води Червоного і Середземного моря, лікувальні піски, екскурсії по могутній річці Ніл, чудові музеї, традиційна кухня та унікальна атмосфера східних міст.
Єгипет — країна вічного літа. Для туристів вона відкрита протягом усього року. Температура води Червоного моря практично ніколи не опускається нижче позначки +20 C. Водночас, зимовий період і рання весна не дуже комфортні для відпочинку в Єгипті на пляжі через вітрів, що дмуть з напряму моря.

 Вирушати в гарячий тур до Єгипту заради плескання в море слід влітку, а для знайомства з місцевими пам'ятками відмінно підійде період з ранньої осені по весну.
Найчастіше гарячі путівки в Єгипет купують на північне або східне узбережжя. Перше омивається Середземним морем, а друге — Червоним.

 Піщані пляжі та чиста морська вода стануть запорукою дійсно хорошого відпочинку. Що стосується варіантів розміщення, то багато наших туристи зупиняються в Хургаді, Шарм-ель-Шейху і Синайському півострові.

 Чи варто брати на відпочинок дітей? Безумовно, але в компанії з неповнолітніми мандрівниками краще напрямок — Хургада. Тут піском покриті не тільки берега, але і прибережна зона, на відміну від коралових бухт Шарм-ель-Шейха.

 

Гарячі тури в Єгипет на двох

Пересуватися по коралових пляжів зручно лише в спец. взуття, не втрачаючи пильності. На повноцінний пляжний відпочинок таке проведення часу походить мало, хоча деяким людям по-справжньому подобаються Шарм-ель-Шейхові пляжі.

 Інша справа — гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх — буквально створені для тих, хто не може всидіти на місці й хвилини. Кайтсерфінг, віндсерфінг, сноркелінг, підводне полювання, і різні розваги на воді допоможуть урізноманітнити дозвілля і забути про нудьгу.

 Відпочинок в Єгипті завжди можна урізноманітнити екскурсійною програмою. Купити гарячий тур в Єгипет з Чернівців можна як турфірмі, так і просто забронювати на сайті, і при цьому ціна виявиться абсолютно однаковою. Вам пропонують стати учасником морських екскурсій або познайомитися з наземними пам'ятками.

 Купити гарячий тур в Єгипет, ціна на який досить низька, і відвідати заповідник коралів в м Ель-Гуна, висадяться на о. Утопія і насолодиться плаванням в човнах з прозорою підлогою, може кожен охочий. Під час відпочинку на суші любителі гострих відчуттів відправляються в тур по пустелі, фотографуються на тлі пірамід і гуляти по Каїру.

 Кілька місцевих пам'яток внесені в список Семи чудес Стародавнього Світу, а експозиція Каїрського музею і зовсім вважається однією з кращих у світі. Втім, більш кращим методом познайомитися з історичними цінностями Єгипту, це — подорож по могутній річці Ніл. Нудний відпочинок в Єгипті Вам точно не доведеться провести!

Індивідуальніі тури в Єгипет з Чернівців

Спецпропозиції в Єгипет: що це таке?

 Вирази «гарячі путівки» або «гарячі тури» знайоме багатьом. Можливо не всі до кінця розуміють значення цього поширеного нині терміна. Мовою професіоналів вони звучать, трохи, інакше і називаються «спецпропозиціями».

 Саме завдяки таким можливостям відпочиває велика частина працівників туристичної сфери.
Практика подібних спецпропозицій давно існує за кордоном і вже міцно увійшла на вітчизняний туристичний ринок. Їх головна суть полягає в істотному зниженні вартості турів за кілька календарних днів до дати фактичного від'їзду.

 Річ у тому, що великі туроператори, як правило, завчасно викуповують місця в різноманітних готелях і на авіарейсах, виходячи з планової кількості потенційно можливих клієнтів на поточні сезони. З тих чи інших причин, певну кількість путівок часто залишається не реалізованим.
Їх реалізація за собівартістю, а часто і нижче, є продажем відомих всім гарячих турів в Єгипет. Мета компанії очевидна: максимально знизити сукупні фінансові втрати від ситуації, коли дані пропозиції можуть просто «згоріти».

 Так званий «dead line» або крайній термін, після якого будь-який тур набуває статусу «гарячий» коливається:

 •  в діапазоні від 2 до 4 днів до дати від'їзду — для країн, де не потрібно оформлення візових документів (Туреччина, Єгипет, Кіпр і т.п.);
 •  в діапазоні від 7 до 10 днів до дати від'їзду — для країн, де необхідно повноцінне оформлення візових документів.

 Попередній викуп місць у найбільш затребуваних готелях дозволяє туроператорам виходити на ринок з максимально можливими вигідними пропозиціями для своєї клієнтської бази.
При цьому, викуп місць проводиться на весь основний сезон — з травня по жовтень. Ця вимога більшості власників готелів, оскільки вони зацікавлені в заповненні своїх курортних пропозицій, як в стартові весняні місяці, так і в кінці сезону. Саме в ці періоди, як раз, і з'являється більшість гарячих турів в Єгипет, ціна де на порядок нижче звичайних пропозицій.

Гарячі тури в Єгипет з Чернівців

Чому купити гарячий тур в Єгипет від нашої компанії вигідно?

 Туристична компанія — це гарантія якості та безпеки. Всі пропозиції сформовані з урахуванням особливостей конкретної країни. Ми самостійно розробляємо маршрути та проводимо перевірку. Це означає, що після прильоту Ви отримаєте не «кота в мішку», а то, за що були переведені фінанси.

Співпраця з нами, це:

 • персональний підхід;
 • підбір путівки з урахуванням потреб і можливостей клієнта;
 • організація персональних гарячих турів в Єгипет з Чернівців;
 • прийнятний ціновий сегмент;
 • комфортні умови.

 Для постійних покупців підготовлені спеціальні пропозиції. Телефонуйте, підберемо для вас максимально комфортний тур!

Як вибрати тур до Єгипту

 Доступні гарячі тури в Єгипет і Туреччину завжди представлені на сайті. Можна скористатися гарячими пропозиціями або знайти відповідний варіант через пошуковий рядок. Введіть наступні дані:

 • напрямок;
 • кількість днів;
 • переліт;
 • тип готелю;
 • кількість людей;
 • додаткові переваги.

 За представленими даними, система сформує доступні варіанти. На сайті представлені гарячі путівки в Єгипет, а також по популярних напрямках Туреччини та Болгарії. Виліт здійснюється з Чернівців.

 Ви можете залишити заявку на індивідуальне обслуговування через спеціальну форму. Менеджер компанії допоможе підібрати відповідний варіант, з урахуванням побажань і потреб клієнта.

Путівки в Єгипет

Меню:

Головна

Туреччина

Єгипет

Пошук

Контакти

 

Контакти:

+38(095)-243-40-47

+38(096)-944-48-16

Адреса:
м. Чернівці вул. Хотинська 54 В

значок інстаграмм сайту Гарячі тури значок фейсбук сайту Гарячі тури значок телеграм сайту Гарячі тури

 

 

 

 

 

© tour.cv.ua Гарячі тури з Чернівців. Копіювання заборонено.